148. Břízy v krajině
Autor: Oldřich Slavík
(1912 ? - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 48 x 61,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:49 SELČ
Zbývá: 18d 9h 21m 30s
Vyvolávací cena: 500 Kč