147. Krajina v modré
Autor: Josef Kilián
(1918 Soběslav - 1999 Mladá Boleslav)
signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1944
Šířka: 21,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 21,5 x 31,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:48 SELČ
Zbývá: 18d 9h 25m 9s
Vyvolávací cena: 800 Kč