81. 2 kusy grafik
Autor: Karla Ryvolová
(1940 ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 6 cm, výška: 6 cm, rámování: 23,5 x 21,5 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:26 SELČ
Zbývá: 18d 8h 49m 12s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč