Půvabná dívka
Autor: V. Holešovský
(? ?)
Signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1943
Šířka: 100 cm, výška: 70,5 cm, rámování: 87,5 x 116,5 pošk.
Konec dražby: 09.09.2024 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč