139. Řeka v zimě
Autor: V. Holešovský
(? ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:46 SELČ
Zbývá: 18d 9h 15m 26s
Vyvolávací cena: 800 Kč