69. Tání
Autor: Josef Dobrovolný
(? ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 55 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 65,5 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:22 SELČ
Zbývá: 18d 8h 49m 20s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč