Dva vojáci
Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)
Signováno dole uprostřed v tisku, zaskleno a rámováno.
Technika: serigrafie
Šířka: 26 cm, výška: 33 cm, rámování: 41,5 x 34,5 cm
Konec dražby: 11.07.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč