135. 2ks Písecké motivy I.
Autor: Jan Sýkora
(1933 Blovice - 2017 Písek)
2 kusy, signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 6/20, paspartováno a zaskleno.
Technika: litografie
Šířka: 27 cm, výška: 36 cm, rámování: 55 x 43 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:44 SELČ
Zbývá: 18d 9h 6m 7s
Vyvolávací cena: 400 Kč