133. Sedící akt
Autor: Zdeňka Křemenová
(? ?)
Signováno vlevo nahoře, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 55 cm, rámování: 64 x 54,5 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:44 SELČ
Zbývá: 18d 9h 4m 46s
Vyvolávací cena: 1 100 Kč