124. Krajina s chalupou
Autor: Gustav Böhm
(1885 Jindřichův Hradec - 1974 Agen)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1916
Šířka: 53 cm, výška: 42 cm, rámování: 52 x 63 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 09.10.2024 20:41 SELČ
Zbývá: 18d 8h 53m 21s
Vyvolávací cena: 3 800 Kč