116. Městečko v horách
Autor: František Viktor Podolay
(1905 Slopno, Slovensko - 1958 Bratislava, Slovensko)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1936
Šířka: 46 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 62 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:38 SELČ
Zbývá: 18d 8h 57m 18s
Vyvolávací cena: 800 Kč