114. Vyšívající
Autor: Jaroslav Malý
(1886 Praha - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1939
Šířka: 39 cm, výška: 52 cm, rámování: 62 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:37 SELČ
Zbývá: 18d 8h 40m 24s
Vyvolávací cena: 2 800 Kč