107. Pohled na Kunětickou horu
Autor: Ladislav Vele
(1906 Mukařov - 1953 Vesec)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1940
Šířka: 58 cm, výška: 48 cm, rámování: 66,5 x 78 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:35 SELČ
Zbývá: 18d 8h 38m 12s
Vyvolávací cena: 650 Kč