Portrét ženy
Autor: Veno Veselý
(1879 Hřivno (Mladá Boleslav) - 1953 Pardubice)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: Pastely/karton, datace: 1920
Šířka: 43 cm, výška: 59 cm, rámování: 68 x 51,5 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč