123. Unavený moravák
Autor: Julius Lauterbach
(1873 Praha - 1939 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 62,5 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:40 SELČ
Zbývá: 18d 8h 48m 30s
Vyvolávací cena: 1 900 Kč