45. Senoseč - sig. sladký
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1946
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 47 x 57 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:14 SELČ
Zbývá: 17d 8h 25m 6s
Vyvolávací cena: 400 Kč