Labe u Libochova
Reprodukce - Emil Fila 1969, rámováno
Šířka: 21 cm, výška: 63 cm, rámování: 27,5 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.09.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč