84. Pod vodou
Autor: Alena Laufrová
(1952 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1978
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 41 x 32,5 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:27 SELČ
Zbývá: 18d 8h 55m 4s
Vyvolávací cena: 500 Kč