37. Sebuzín
Autor: Václav Kůs
(1922 Plzeň - 2002 ?)
signováno a datováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kresba, datace: 1982
Šířka: 59 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 55 x 61
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:12 SELČ
Zbývá: 18d 8h 39m 11s
Vyvolávací cena: 500 Kč