Krajina s rybníkem
Autor: František Matoušek
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1975
Šířka: 63 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 75,5 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč