Krajina
Autor: František Matoušek
signováno a datováno v pravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1975
Šířka: 68,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 38 x 81 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč