Krajina
Autor: František Matoušek
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1970
Šířka: 35,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 30 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč