Kompozice
Autor: Ivan Komárek
(1956 Praha)
signováno tužkou vlevo dole
Technika: litografie, datace: 1989
Šířka: 56 cm, výška: 43 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 19.08.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč