Jezdec
Autor: Rudolf Němeček
(1921 Praha)
Signováno a datováno tužkou vpravo dole, vlevo dole číslováno 17/6, volný list
Technika: lept, datace: 2002
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm
Konec dražby: 09.09.2024 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč