Rám
Původní tisk na plátně, vnitřní rozměr rámu 43 x 69 cm, rámováno
Šířka: 71 cm, výška: 45 cm, rámování: 55 x 81 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 10.09.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč