Pár obrazů
Autor: Adolf Petříček
(1883 Zlatá Olešnice - 1943 Brno)
signováno vpravo dole rámováno
2 kusy
2 kusy
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25-26 cm, rámování: 31,5 x 40 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč