Pletení
Autor: Bert Österlund
(1912 Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 44 cm, rámování: 67,5 x 87
Konec dražby: 11.07.2024 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč