V Poděbradech
Autor: Zdeněk Budínský
(1921 Praha - ?)
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 52 x 65,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč