Paříž
Autor: Zdeněk Budínský
(1921 Praha - ?)
Monogramováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1946
Šířka: 40,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 61 x 73 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč