Na horách
Autor: Rudolf Uherek
(1895 Lipník nad Bečvou - 1964 Vranov nad Dyjí)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 45,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 41 x 55 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč