Muž s kornoutem
Autor: Ossian Elgström
(1883 Strövelstorp, Švédsko - 1950 Bastad, Švédsko)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 11,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 23,5 x 22,5
Konec dražby: 12.09.2024 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč