Cesta na horách
Autor: V. Svoboda
(? ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1965
Šířka: 32,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 32 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč