Pohled na Říp
Autor: Vlastimil Kuřil
(1893 Kolín - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 60 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč