Krajina
Autor: Ada (Adolf) Novák
(1912 České Budějovice - 1990 České Budějovice)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1974
Rámování: 64 x 54 cm
Konec dražby: 21.08.2024 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč