172. Dívka s růží
Autor: František Dvořák
(1862 Přelouč (Pardubice) - 1927 Praha)
Signováno a datováno vlevo nahoře, zaskleno a rámováno.
Technika: ofset, datace: 1901
Šířka: 44 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 51 x 62
Konec dražby: 07.10.2024 20:57 SELČ
Zbývá: 17d 18h 54m 12s
Vyvolávací cena: 500 Kč