V lese
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1890
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 30 x 38
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč