Lidé na náměstí
Signováno (Michael Sucharov) vpravo dole, na reversu autorský štítek a přípia, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 36 x 56 pošk.
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč