39. Jelínci
Autor: Dux Royal
(1853)
Glazovaný porcelán, značeno vespod.
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:12 SELČ
Zbývá: 17d 8h 21m 29s
Vyvolávací cena: 500 Kč