Cesta mezi stromy
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno
Datace: 1941
Šířka: 39 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 48 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč