193. Alej podél cesty
Autor: František Toman
(1886 Prostějov - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 29,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 49,5 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:04 SELČ
Zbývá: 17d 9h 16m 21s
Vyvolávací cena: 700 Kč