Kolonáda
Autor: Gunner Theander
(1894 Švédsko - 1975)
signováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 47 cm, výška: 26 cm, rámování: 29 x 49,5
Konec dražby: 04.06.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč