Stromy
Autor: Stanislav Svoboda
(1892 - 1956)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, datace: 1943
Šířka: 64,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 54,5 x 70
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč