87. Krajina s jezerem

Autor: Ivan Dobroruka
(1934 - 2001)

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 125 cm, výška: 78,5 cm, rámování: 90,5 x 137,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:28 SELČ

Zbývá: 17d 17h 32m 57s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč