V krajině
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 25 cm, rámování: 33,5 x 39,5
Konec dražby: 10.07.2024 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč