Praha
Autor: Jan Zikmund Melichar
(1904 - 1982)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: tempera, datace: 1954
Šířka: 68 cm, výška: 49,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 19.08.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč