230. Mísa s hrozny
Autor: Jan Zikmund Melichar
(1904 - 1982)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: akryl, datace: 1957
Šířka: 50 cm, výška: 39,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 21:16 SELČ
Zbývá: 18d 9h 24m 45s
Vyvolávací cena: 900 Kč