212. Chlapec
Autor: Jan Zikmund Melichar
(1904 - 1982)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu, datace: 1978
Šířka: 34 cm, výška: 45,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 21:10 SELČ
Zbývá: 18d 7h 34m 20s
Vyvolávací cena: 500 Kč