Zátiší
Autor: Jan Zikmund Melichar
(1904 - 1982)
signováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 62,5 cm, výška: 45 cm, rámování: voný list
Konec dražby: 19.08.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč