Dům v horách
Autor: Václav Šrámek
(1877 - 1965 Třebechovice pod Orebem)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 43,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 38 x 49
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč