Akt ženy
Autor: Josef Heřman
(1900 Mladá Boleslav - 1956 Hradec Králové)
signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Šířka: 20 cm, výška: 31 cm, rámování: 54 x 40,5 cm
Konec dražby: 12.09.2024 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč